Skvosty Indie pohodlně a stylově

cena od 149 800 Kč termín: 15.3.2018 délka: 12 dní (zájezd č. 484776)

12 - denní zájezd

Indii lze poznávat mnoha různými způsoby. Tento jedinečný zájezd vám tuto neuvěřitelnou zemi představí v celé její oslnivé nádheře a splní vám ty nejodvážnější sny o orientálním luxusu a bohatství. Ukážeme vám architektonické perly indické historie – nesmrtelný pomník lásky Tádž Mahal, monumentální pevnosti v Dillí i Ágře a dech beroucí výjevy z hinduistické mytologie, vytesané ve skalních jeskyních na Sloním ostrově v Bombajském zálivu. Na hřbetě slona vás vyvezeme k fantastické středověké pevnosti Ambér, z džípů budeme vyhlížet tygry v nejznámějším národním parku Ranthambhór a motorovým člunem se projedeme po klidné hladině jezera Pičhóla v romantickém Udajpuru. Nezapomenutelné zážitky z poznávání se vám vtisknou pevně do paměti i díky hotelům, ve kterých budeme po programu odpočívat, relaxovat a ochutnávat gurmánské speciality indické kuchyně. Všechny totiž patří do nejvyšší kategorie ubytování a představují to nejlepší, co Indie nabízí. Chcete-li být během cestování také hýčkáni a rozmazlováni, vydejte se do Indie jako skuteční aristokraté!
Velikost skupiny:

6–12 účastníků
Služby za příplatek:

V případě zájmu lze na přání klienta zajistit mezinárodní letenky ve vyšší třídě, než je standardně nabízená ekonomická. Konkrétní ceny a dostupnost na dotaz v CK.
Letenky:

Pro váš vyšší komfort můžeme (za příplatek) zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class). Kontaktujte prosím naši kancelář.

Ubytování: hotel ****

Stravování: snídaně

snídaně

Doprava: letecky

Nejbližší volné termíny

termín od termín do počet dní odlet cena od Rezervace
15.3.2018 26.3.2018 12 Praha 149 800 Kč rezervovat
29.11.2018 10.12.2018 12 Praha 149 800 Kč rezervovat

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. - 2. den:Praha – Dillí : přílet do hl. m. Indie a ubytování v samotném srdci velkoměsta, v dochozí vzdálenosti od Královské třídy i centrálního náměstí Connaught Place; symbol vítězství islámu Kutub Mínár  , kaligrafie v kameni – mešita Kuvvatul islám , záhadný železný nerezavějící sloup , Humájúnova hrobka  a Brána Indie jako symbolický střed celého města.
3. den:Dillí – Ágra : ráno největší indická mešita Džamí masdžid s výhledem na Červenou pevnost a složení poklony Mahátmovi Gándhímu na Rádžghátu, kde bylo zpopelněno jeho tělo; přejezd do Ágry a ubytování v hotelu s vyhlídkou na Tádž Mahal ; bývalé sídlo mocných mughalských panovníků Červená pevnost  , hrobka Itimád-ud-daula – téměř neznámá předchůdkyně Tádž Mahalu; návštěva dílny, kde se tradiční technikou pietra durra vykládá mramor.
4. den:Ágra – Ranthambhór: svítání u nejslavnější hrobky lásky Tádž Mahalu  ; po snídani Fatéhpur Síkrí  – nádherně dochované hlavní město císaře Akbara s posvátnou hrobkou světce Salíma Čištího; odpoledne přejezd do Ranthambhóru a ubytování v luxusním kempu uprostřed divoké džungle národního parku .
5. den:NP Ranthambhór – dříve soukromá honitba mahárádžů z Džajpuru, dnes nejznámější národní park celé Indie:  šance spatřit tygra v divoké přírodě (a také jeleny, divokou kočku, leoparda ad.) během ranní a podvečerní projížďky džípem s profesionálním zoologem .
6. den:Ranthambhór – Džajpur : přejezd do hl. m. státu Rádžasthán, jemuž se kvůli jeho barvě přezdívá Růžové město , a ubytování v hotelu, který svým architektonickým stylem dokonale navozuje atmosféru honosného dvora rádžpútských mahárádžů a zároveň je zasazen v nádherné mughalské zahradě; toulky starým městem a jeho atmosférickými bazáry, kde lze nakoupit zlato, perly a zejména drahokamy , jejichž umným opracováváním jsou džajpurští klenotníci pověstní.
7. den:Džajpur : na hřbetě slona k mohutné středověké pevnosti Ambér  , která je nádhernou ukázkou tradiční rádžpútské architektury a dokonale splňuje veškeré představy o pohádkovém Orientu; slavná astronomická observatoř Džantar Mantar  , sídlo rádžů City Palace (Městský palác), symbol města Havá Mahal – tzv. „palác větrů“.
8. den:Džajpur – Udajpur : ranní přelet do Udajpuru a ubytování v hotelu na břehu jezera Pičhóla  s neopakovatelnou vyhlídkou na celé město ( jedno z nejkrásnějších turistických klišé na světě ); podvečerní romantická procházka po břehu jezera a projížďka motorovou lodí po hladině třpytící se jako zrcadlo.
9. den:Udajpur : tzv. „ indické Benátky “ nebo i „ město jezer “ – příjemné zahrady a uličky s galeriemi , Městský palác s výtečným muzeem na březích jezera Pičóla; večerní taneční představení .
10. den:Udajpur – Bombaj : ranní přelet do Bombaje a ubytování v proslulém hotelu Tádž Mahal , jenž se tyčí na nábřeží nad symbolickým vstupem do Indie, tzv. Indickou bránou (otevřen r. 1903, a je součástí historie – v jeho pokojích trávili noc prezidenti, králové a byznysmeni z celého světa; bezpochyby jde o jeden z nejslavnějších hotelů v Asii ); projížďka městem po hlavních pamětihodnostech – budova Viktoriina nádraží  coby klenot britské koloniální architektury , pitoreskní Crawfordova tržnice , visuté zahrady na Malabára Hills , jež patří k nejprestižnějším adresám indické metropole;  večerní procházka po Marine Drive , kde s oblibou korzuje bombajská společenská smetánka.
11. - 12. den:Výlet lodí na „Sloní“ ostrov Elefanta  v Bombajském zálivu – jeskyně vytesané do skal s bohatými skulpturálními výjevy z hinduistické mytologie, nejznámější tříhlavý Šiva v nadživotní velikosti s uhrančivým, meditačním pohledem; odpoledne individuální volno na procházku po životem pulzujících bombajských ulicích či nákup suvenýrů, odpočinek a užívání si luxusního prostředí pokoje s vyhlídkou na moře až do nočního odjezdu na letiště; v noci odlet z Indie, přílet domů 12. den.


Podobné zájezdy v této destinaci

45 800 Kč
Základní cena od 45 800 Kč

Mystická Indie - posvátná cesta z Jaipuru do Váránasí

Indie
Zájezd Mystická Indie vás zavede na nejtypičtější a nejznámější místa v Indii, která chce každý navštívit při své první cestě do Indie. Nabízíme vám poznání tzv. Kulturního trojúhelníku, ale zároveň prozkoumáte i místa, která nejsou běžně známá a nejsou součástí klasických okruhů po Indii. Mluvíme o…
termín: 29.11.2017 délka: 12 dní
64 800 Kč
Základní cena od 64 800 Kč

Pohádkový Rádžasthán ve stylu mahárádžů

Indie
Rádžasthán představuje tu nejexotičtější tvář, jakou Indie ukazuje světu. Během cesty navštívíme honosné paláce a monumentální pevnosti mahárádžů, jejichž romantická atmosféra vypráví tajuplné příběhy o lásce, hrdinství a neskutečném bohatství, kterým byla Indie po staletí proslulá. Svezeme se na důstojně…
termín: 5.11.2018 délka: 15 dní
38 990 Kč
Základní cena od 38 990 Kč

Baywatch resort

Indie, Goa
Poloha: hotelový resort se nachází v jižní části Goa v letovisku Colva, cca 30 km od letiště. Hlavní město Goa Panadží je vzdáleno 35 km, správní centrum oblasti – město Margao je vzdáleno 5 km. Hotel je obklopen tropickou zelení a vzdálen cca 300 m od písečné pláže. Obchody a restaurace, bary a kavárny…
termín: 1.11.2017 délka: 9,12,13 dní

Nabízí

CHINA TOURS, s. r. o.

CHINA TOURS, s. r. o.

Vítězné náměstí 2
16000 Praha 6
telefon: 222 958 203

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Ahmadabad 27 °C
Bombay / Santacruz 27 °C
Hyderabad 28 °C
Jaipur / Sanganer 28 °C
Jodhpur 29 °C
Madras / Minambakkam 27 °C
New Delhi 27 °C
Thiruvananthapuram 26 °C

Základní informace

Indie

Indie
Hlavní město: New Delhi
Počet obyvatel: 883 623 520
Měna: INR
Rozloha: 3,287,558 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://indie.vasezajezdy.cz/zajezdy/skvosty-indie-pohodlne-a-stylove-484776/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://indie.vasezajezdy.cz