Skvosty Indie pohodlně a stylově

cena od 149 800 Kč termín: 29.11.2018 délka: 12 dní (zájezd č. 484776)

12 - denní zájezd

Indii lze poznávat mnoha různými způsoby. Tento jedinečný zájezd vám tuto neuvěřitelnou zemi představí v celé její oslnivé nádheře a splní vám ty nejodvážnější sny o orientálním luxusu a bohatství. Ukážeme vám architektonické perly indické historie – nesmrtelný pomník lásky Tádž Mahal, monumentální pevnosti v Dillí i Ágře a dech beroucí výjevy z hinduistické mytologie, vytesané ve skalních jeskyních na Sloním ostrově v Bombajském zálivu. Na hřbetě slona vás vyvezeme k fantastické středověké pevnosti Ambér, z džípů budeme vyhlížet tygry v nejznámějším národním parku Ranthambhór a motorovým člunem se projedeme po klidné hladině jezera Pičhóla v romantickém Udajpuru. Nezapomenutelné zážitky z poznávání se vám vtisknou pevně do paměti i díky hotelům, ve kterých budeme po programu odpočívat, relaxovat a ochutnávat gurmánské speciality indické kuchyně. Všechny totiž patří do nejvyšší kategorie ubytování a představují to nejlepší, co Indie nabízí. Chcete-li být během cestování také hýčkáni a rozmazlováni, vydejte se do Indie jako skuteční aristokraté!
Poznámka:

Pro Váš vyšší komfort můžeme (za příplatek) zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Velikost skupiny:

6–12 účastníků
Služby za příplatek:

V případě zájmu lze na přání klienta zajistit mezinárodní letenky ve vyšší třídě, než je standardně nabízená ekonomická. Konkrétní ceny a dostupnost na dotaz v CK.
Letenky:

Pro Váš vyšší komfort můžeme (za příplatek) zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class) . V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.

Ubytování: hotel ****

Stravování: snídaně

snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. - 2. den:Praha – Dillí : přílet do hl. m. Indie a ubytování v samotném srdci velkoměsta, v dochozí vzdálenosti od Královské třídy i centrálního náměstí Connaught Place; symbol vítězství islámu Kutub Mínár  , kaligrafie v kameni – mešita Kuvvatul islám , záhadný železný nerezavějící sloup , Humájúnova hrobka  a Brána Indie jako symbolický střed celého města.
3. den:Dillí – Ágra : ráno největší indická mešita Džamí masdžid s výhledem na Červenou pevnost a složení poklony Mahátmovi Gándhímu na Rádžghátu, kde bylo zpopelněno jeho tělo; přejezd do Ágry a ubytování v hotelu s vyhlídkou na Tádž Mahal ; bývalé sídlo mocných mughalských panovníků Červená pevnost  , hrobka Itimád-ud-daula – téměř neznámá předchůdkyně Tádž Mahalu; návštěva dílny, kde se tradiční technikou pietra durra vykládá mramor.
4. den:Ágra – Ranthambhór: svítání u nejslavnější hrobky lásky Tádž Mahalu  ; po snídani Fatéhpur Síkrí  – nádherně dochované hlavní město císaře Akbara s posvátnou hrobkou světce Salíma Čištího; odpoledne přejezd do Ranthambhóru a ubytování v luxusním kempu uprostřed divoké džungle národního parku .
5. den:NP Ranthambhór – dříve soukromá honitba mahárádžů z Džajpuru, dnes nejznámější národní park celé Indie:  šance spatřit tygra v divoké přírodě (a také jeleny, divokou kočku, leoparda ad.) během ranní a podvečerní projížďky džípem s profesionálním zoologem .
6. den:Ranthambhór – Džajpur : přejezd do hl. m. státu Rádžasthán, jemuž se kvůli jeho barvě přezdívá Růžové město , a ubytování v hotelu, který svým architektonickým stylem dokonale navozuje atmosféru honosného dvora rádžpútských mahárádžů a zároveň je zasazen v nádherné mughalské zahradě; toulky starým městem a jeho atmosférickými bazáry, kde lze nakoupit zlato, perly a zejména drahokamy , jejichž umným opracováváním jsou džajpurští klenotníci pověstní.
7. den:Džajpur : na hřbetě slona k mohutné středověké pevnosti Ambér  , která je nádhernou ukázkou tradiční rádžpútské architektury a dokonale splňuje veškeré představy o pohádkovém Orientu; slavná astronomická observatoř Džantar Mantar  , sídlo rádžů City Palace (Městský palác), symbol města Havá Mahal – tzv. „palác větrů“.
8. den:Džajpur – Udajpur : ranní přelet do Udajpuru a ubytování v hotelu na břehu jezera Pičhóla  s neopakovatelnou vyhlídkou na celé město ( jedno z nejkrásnějších turistických klišé na světě ); podvečerní romantická procházka po břehu jezera a projížďka motorovou lodí po hladině třpytící se jako zrcadlo.
9. den:Udajpur : tzv. „ indické Benátky “ nebo i „ město jezer “ – příjemné zahrady a uličky s galeriemi , Městský palác s výtečným muzeem na březích jezera Pičóla; večerní taneční představení .
10. den:Udajpur – Bombaj : ranní přelet do Bombaje a ubytování v proslulém hotelu Tádž Mahal , jenž se tyčí na nábřeží nad symbolickým vstupem do Indie, tzv. Indickou bránou (otevřen r. 1903, a je součástí historie – v jeho pokojích trávili noc prezidenti, králové a byznysmeni z celého světa; bezpochyby jde o jeden z nejslavnějších hotelů v Asii ); projížďka městem po hlavních pamětihodnostech – budova Viktoriina nádraží  coby klenot britské koloniální architektury , pitoreskní Crawfordova tržnice , visuté zahrady na Malabára Hills , jež patří k nejprestižnějším adresám indické metropole;  večerní procházka po Marine Drive , kde s oblibou korzuje bombajská společenská smetánka.
11. - 12. den:Výlet lodí na „Sloní“ ostrov Elefanta  v Bombajském zálivu – jeskyně vytesané do skal s bohatými skulpturálními výjevy z hinduistické mytologie, nejznámější tříhlavý Šiva v nadživotní velikosti s uhrančivým, meditačním pohledem; odpoledne individuální volno na procházku po životem pulzujících bombajských ulicích či nákup suvenýrů, odpočinek a užívání si luxusního prostředí pokoje s vyhlídkou na moře až do nočního odjezdu na letiště; v noci odlet z Indie, přílet domů 12. den.


Podobné zájezdy v této destinaci

149 800 Kč
Základní cena od 149 800 Kč

Skvosty Indie pohodlně a stylově

Indie
Indii lze poznávat mnoha různými způsoby. Tento jedinečný zájezd vám tuto neuvěřitelnou zemi představí v celé její oslnivé nádheře a splní vám ty nejodvážnější sny o orientálním luxusu a bohatství. Ukážeme vám architektonické perly indické historie – nesmrtelný pomník lásky Tádž Mahal, monumentální pevnosti…
termín: 14.03.2019 délka: 12 dní
64 990 Kč
Základní cena od 64 990 Kč

Indie – Rádžasthán – Sultánovy paláce

LastMinute
Indie
Pouštní pevnosti, paláce a jezera jako vzpomínky na lesk a minulost bývalého knížecího státu Vám umožní splinit si jakékoliv přestavy o Indii.
termín: 21.10.2018 délka: 14 dní
37 190 Kč
Základní cena od 37 190 Kč

Klasický okruh Indií

LastMinute
Indie
Vydejte se do panství pohádkových maharádžů, za stavebními klenoty Mughálů i do říše tajemné hindské mystiky.
termín: 05.10.2018 délka: 8 dní

Nabízí

CHINA TOURS, s. r. o.

CHINA TOURS, s. r. o.

Vítězné náměstí 2
16000 Praha 6
telefon: 222 958 203

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Ahmadabad 25 °C
Amritsar 19 °C
Bhubaneswar 26 °C
Bombay / Santacruz 30 °C
Calcutta / Dum Dum 21 °C
Hyderabad 26 °C
Jaipur / Sanganer 24 °C
Madras / Minambakkam 28 °C
Thiruvananthapuram 32 °C

Základní informace

Indie

Indie
Hlavní město: New Delhi
Počet obyvatel: 883 623 520
Měna: INR
Rozloha: 3,287,558 km2

Místopisy

  • Himalájská oblast

    Hornatá a krásná oblast, turistická destinace pro dobrodruhy a duchovní. Spadají sem tyto indické státy: Jamnu a Kašmír, Himachal Pradesch a Uttarakhand.

  • Západní Indie

    Míle a míle pouště Thar. Místo barevných paláců, pevností a měst státu Rádžasthán, indického největšího města Bombaje, krásných pláží a nedotčených lesů Goa a Bollywoodu (indický…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://indie.vasezajezdy.cz/zajezdy/skvosty-indie-pohodlne-a-stylove-484776/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://indie.vasezajezdy.cz